Doplňky pro manipulační a stavební techniku

Manipulační technika nejsou pouze vysokozdvižné vozíky, jeřáby, pojízdné regálové systémy, ale i různé doplňky, které zlepšují celkové vlastnosti daného produktu. Do tohoto sortimentu patří i příslušenství a komponenty pro manipulační techniku. Ta se využívá k přemisťování a přepravě různého materiálu a zboží. Zejména však v průmyslových provozech a prodejnách, kde pouhá lidská síla nestačí. My se dnes zaměříme na tři doplňky, které patří k těm důležitějším. Ve skutečnosti jich však existuje celá škála.

Kolečka a kladky

Průmyslová, vysokozátěžová a pojezdová kola, otočné kladky, pevné kladky a mnoho dalších. Celkově tento sortiment skýtá více než 10 tisíc různých typů. Rozhodně se nedá říci, že jde o doplňky, kde se dá ušetřit nějaká ta koruna. Naopak kolečka z unikátního materiálu vám zajistí spolehlivost a dlouhé fungování bez nutnosti časté výměny či nákladných oprav. Manipulační technika vám velmi usnadní život, ovšem je nutné nepodcenit kvalitu doplňků, které zajišťují bezproblémový provoz.

Pozicionér vidlic MEYER

Tak, jako se dodnes vyprávějí pověsti a báje o udatném Herkulovi budou si ještě dlouho lidé povídat o značce MEYER. Důkazem tomu je například pozicionér vidlic značky MEYER, který má ideální vlastnosti pohybu, mimořádnou přehlednost, sílu a minimální požadavky na mazání, až 2500 Mth bez nutnosti servisu. Hydraulicky nastavitelné vidle chcete-li pozicionér vidlí umožňuje pohyb nosných vidlí směrem k sobě a od sebe. Tuto manipulační vlastnost uvítáte hlavně při práci vysokozdvižného vozíku s materiálem všelijakých rozměrů, co do jeho šířky.

Gumové bandáže

Ne opravdu se nejedná o box, i když to tak podle názvu může vypadat. Stále jsme u manipulační techniky a doplňků. Dnešním třetím popisovaným doplňkem jsou gumové bandáže na plynulou jízdu. Jsou určeny pro použití skladovací techniky, kde je kvalitní podlaha. Vyznačují se nízkými vibracemi a rovněž nízkou absorpcí energie, což umožňuje plynulou a hladkou jízdu. Díky minimální deformaci při naložení vozíku docílíte lepší stability.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *