Kam do kvalitního pneuservisu pro ALU disky

Kam do kvalitniho pneuservisu pro ALU disky

Řada řidičů si oblíbila ALUminiové disky na svém autě, jsou ozdobou jejich aut, ale i ochranou. V pneuservisu PneuMráček najdete ALU disky předních světových značek. V dobrém a kvalitním pneuservisu máte také jistotu možnosti výměny za nový disk nebo odborné opravy v případě poškození disku. Pneuservis Praha PneuMráček nabízí široké portfolio služeb pro vaše kola i celé auto.

Služby kvalitního pneuservisu

V rámci služeb pneuservisu vám společnost PneuMráček poskytuje demontáž a montáž pneumatik, vyvažování pneumatik, opravy, také zde najdete speciální služby jako je přezouvání pneumatik nebo třeba opravy bočních průrazů a průpichů pneumatik kvalitním opravným materiálem. Provádí opravy a renovace ALU kol, patří sem rovnání, sváření, leštění, lakování a čištění ALU disků. Kromě toho i seřízení geometrie kol, dotažení kol, vše pomocí nejmodernější technologie. Využít lze i možnosti sezónního uskladnění pneumatik nebo zajištění ekologické likvidace opotřebovaných pneumatik.

Nejen pneuservis

K dalším službám pro vaše auto a ALU kola patří oprava ALU kol, seřízení geometrie kol pomocí moderní technologie 3D laserové geometrie. V pneuservisu PneuMráček také zakoupíte nové ALU disky světových výrobců, nové pneumatiky za férové ceny. Dále zde můžete využít servisu autoklimatizace, pneuservis PneuMráček provádí dezinfekce, čištění a doplnění klimatizace. A v neposlední řadě lze využít i služeb autoservisu. V rámci servisu vozidel si můžete nechat provést diagnostiku, výměnu olejů a filtrů, brzdového obložení, opravu autoskla nebo třeba připravit vozidlo na STK.

Pneuservis PneuMráček se kompletně postará o vaše auto, disponuje moderním technologickým vybavením, odborným pracovním týmem, má za sebou mnohaleté zkušenosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.