Ojeté vozy od spolehlivých prodejců? Není to nemožné!

Nákupu ojetého vozu v autobazaru se v dnešní době už není potřeba natolik obávat, jako tomu bylo ještě v nedávné minulosti. Především je důležité navštěvovat dobré ověřené prodejce. Zejména ve větších městech, kde je podstatně vyšší konkurence, je již přístup k zákazníkům na velmi vysoké úrovni. Abyste poznali ten správný bazar, je potřeba si trochu všímat detailů. Říkáme detailů, ale často jsou to velmi důležité aspekty, které přitom řada lidí přehlíží. Pojďme se na ně nyní společně podívat.

Jak vybrat dobrý bazar

Základní funkcí bazaru je samozřejmě stále prodej aut. Proto nám mnohé napoví už sortiment, který v prostorách bazaru najdete. Autobazar by měl nabízet pouze prověřené vozy, které nejsou nějak právně zatíženy. V současné době máme na mysli zejména leasingy. Dále samozřejmě nesmí vozidla pocházet z trestné činnosti, proto by měl být bazar schopen doložit původ nabízených vozidel. Samozřejmostí by mělo být:

  • Dobrý technický stav
  • Platná STK

Často už z první obhlídky vozidel bazaru poznáte, zda jste na správném místě. To by mělo být podpořeno také solidním jednáním prodejce, který se pokusím vyhovět v rámci možností vašim požadavkům. Měl by pochopitelně být schopen také zodpovědět veškeré vaše otázky. Spolehlivý pražský autobazar dnes není vzhledem ke zmiňované vysoké konkurenci už tak těžké nalézt. Jde pouze o to, nepřehlížet zřejmé indicie, které dokáží mnoho napovědět.

Kvalitu poznáte také podle služeb

Skutečnost, že jsme natrefili na dobrý bazar, může potvrdit také nabídka doplňkových služeb. Podle toho je zřejmé, že se nejedná o pouhého překupníka, ale prodejce má skutečně zájem nejen prodat vůz, ale poskytnout zákazníkům komplexní servis. V dobrém autobazaru si tak můžete sjednat třeba výhodné povinné ručení, havarijní pojištění a možná vás osloví třeba také zpětný leasing bez poplatku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.