Pneumatiky na míru pro vaše auto

Pneumatiky na míru pro vaše auto

Pro své klienty zajišťujeme přezutí pneumatik ze zimních na letní a naopak, a to buďto na objednávku nebo na počkání. Navštívit nás můžete kdykoliv během otevírací doby. Pneu bazar Praha Novák patří mezi jeden z největších bazarů pneu v české republice, kde vám pneumatiky nejen vymění, ale také zajistí kompletní servis. Ten zahrnuje geometrii kol, laserovou geometrii, seřízení sbíhavosti, test brzdových kotoučů, 3d geometrii, testy tlumičů a testy podvozku. O své klienty a jejich čtyřkolové miláčky se staráme, jak nejlépe to umíme.

Vaše spokojenost, naše priorita

V pneuservisu Praha Michle poškozené pneumatiky opravíme a vy můžete nadále bez starostí jezdit. Naši mechanici jsou tu pro vás a dělají maximum pro vaši spokojenost. Nejprve zjistí rozsah poškození, dle čehož zajistí opravu a poté udělají předběžnou kalkulaci a přibližnou dobu trvání. Nechceme vás finančně nikterak zatěžovat, proto je-li to možné, v našem pneuservisu Praha 10 opravíme defekt záplatou a pneumatika vám tak může i nadále sloužit po mnoho dalších kilometrů. Mezi úkony, na něž se zaměřujeme, patří také geometrie kol Praha, sbíhavost kol, test brzd, test tlumičů a další drobné opravy a zásahy.

Skvělé služby, nízké ceny

Pneumatiky bazar Praha získal právem ocenění za spolehlivou firmu roku 2019. Staňte se i vy našimi klienty a nechejte si u nás opravit poškozené pneumatiky, vyměnit je, nebo zajistit jejich servis. Mechanici pneu servisu Praha 10 pneumatiky nejen opraví, ale zároveň všem klientům doporučí vhodné pneu nebo nářadí, s nímž sami zvládnou opravu pneumatiky na dojezdovou vzdálenost. Rádi vás v našem bazaru pneu Praha uvidíme. Vytvořili jsme skvělé zázemí pro naše klienty se samostatným parkovištěm. Nechejte si u nás udělat test brzdových kotoučů, seřízení sbíhavosti, anebo test tlumičů Praha.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.