Pneumatiky na míru a nejen to

Pneumatiky na míru a nejen to

Bazar pneu Novák je tu pro vás připraven se svými službami. Objednejte se online a bez čekání. Na stránkách společnosti bazar pneu Praha vám spolehlivě zajistíme 3d geometrii, postaráme se o seřízení sbíhavosti, uděláme test brzd, testy tlumičů, test podvozků a vyměníme pneumatiky zimní na letní. Poškozené pneumatiky opravíme tak, abyste mohli i nadále bez starosti jezdit. Naši mechanici nejdříve zjistí rozsah poškození, přibližnou dobu trvání opravy a samozřejmě předběžnou kalkulaci. Díky nám ujedou pneumatiky ještě spoustu dalších kilometrů.

Spolehlivost, vstřícnost, ochota

Klienti jsou pro nás vždy na prvním místě, a proto děláme vše pro jejich naprostou spokojenost. Pneuservis Praha 10 je jedním z největších servisů použitých pneu u nás vůbec. Klademe důraz na precizně odvedenou práci a férové jednání. Můžeme se rovněž pochlubit velmi nízkými cenami nejen za laserovou geometrii, seřízení sbíhavosti, testy tlumičů, test podvozku, ale i jiné služby. Svým zákazníkům věnujeme vždy maximum ze svého času a snažíme se zakázku udělat, pokud možno, v co nejkratším časovém úseku, ke spokojenosti všech.

Objednejte se ještě dnes!

Bazar pneumatik Praha se věnuje montáži, servisu a jiným opravám použitých pneumatik, montáži nových pneumatik a jejich následného servisu, geometrii kol, sbíhavosti kol, testu brzdových kotoučů, anebo testu podvozku a testu tlumičů. Pro své zákazníky máme rozšířené parkoviště s kapacitou 25 míst. Objednejte se z pohodlí domova a ušetřete si nejen čas, ale také peníze! Naši mechanici vám zajistí kompletní servis pneumatik, ale také doporučí vhodné pneumatiky, či nářadí, s nímž zvládnete lehce opravit pneu sami na dojezdovou vzdálenost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.