Bezkontaktní myčka pro auta i motocykly

samoobsluzne automycky

Pořádně umytý a krásně naleštěný dopravní prostředek je potřebou mnohých řidičů. Možná právě proto stále častěji vyhledávají moderní automyčky. Současné době však nevládnou automatické myčky aut neboli ty kartáčové. Zelenou má dnes bezkontaktní myčka. Jestliže uvažujete o tom, že byste v rámci podnikání rozšířili své portfolio služeb, zkuste se zaměřit na tento obor. Ohromí vás jeho neustálý vzestup.

Co všechno nabízí samoobslužná automyčka?

Jak už prozrazuje název těchto automyček. Jedná se o zařízení, která si obsluhuje sám zákazník. Tzn., pro majitele, potažmo provozovatele jde v podstatě od bezpracný způsob podnikání. Důkazem toho je použití moderních technologií a vzdálená správa.

Když se rozhodnete investovat do tohoto řešení, máte pochopitelně na výběr. Bezkontaktní myčky od těch správných výrobců jsou bezporuchové, nabízí velké množství doplňků a mohou mít libovolnou podobu. Dokazuje to jak kontejnerová, tak modulární automyčka. Chybět vám v tomto směru nebude ani zázemí pro uložení čistících prostředků.

Vy pak jako provozovatelé můžete svým zákazníkům nabídnout různé mycí programy. Řidič hodí mince do automatu a zvolí si příslušný program. Od klasického mytí, přes sušení až po voskování. Možností je v tomto směru více než dost.

Bezkontaktní myčky od profesionálů

Je pravdou, že samoobslužná automyčka dává řidiči neomezené možnosti. Ten se zároveň nemusí obávat toho, že mu lak nového vozu poškrábou kartáče v běžné automyčce. Přesně takhle smýšlí čím dál více majitelů vozů, takže neotálejte a investujte do bezkontaktních automyček. Chcete-li se v tomto směru obrátit na skutečné odborníky, oslovte BKFCarWash. Specialistu, jehož variabilním a flexibilním řešením podlehne naprosto každý.

Samoobslužnou automyčku si ostatně můžete pořídit i jako doplňkovou službu vašeho hlavního podnikání, ať už jde o autoservis, benzínovou stanici nebo cokoliv jiného.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.