Jak si správně vybrat oblečení na motorku

motorka

Na motorce se samozřejmě dá jezdit v jakémkoliv oblečení, ale jen to speciálně vytvořené pro motorkáře vám zaručí stoprocentní bezpečnost. Jak by tedy mělo to správné oblečení pro motorkáře vypadat?

Motorkářské mikiny, ve kterých vám nebude zima

Oblečení na motorku by mělo splňovat tři hlavní a dost zásadní kritéria. Mělo by být bezpečné, pohodlné a funkční. Že jsme na něco zapomněli? Ano, mělo by být také designově vyladěné, protože i ta správná image ke každému motorkáři prostě patří. Motorkářské mikiny všechny tyto kritéria splňují dokonale. Nezapomínejte, že ve svém oblečení na motorku se musíte cítit jako v bavlnce, důležité je i rozmístění kapes nebo snadné ovládání zipů.

Pánské motorkářské tričko pro vaši image

Zatímco u bund a kalhot je důležité, aby byly vybaveny chrániči a reflexními prvky, pánské motorkářské tričko by mělo být vždy plně funkční a pohodlné. Všechno by dohromady mělo fungovat tak, aby vás při jízdě neohrožovala zima, teplo, déšť ani vítr. Vy se musíte zejména plně soustředit na svou jízdu, o zbytek se postará právě kvalitní oblečení, které musí vždy padnout jako ulité. Jde především o vaše bezpečí a bezpečí ostatních účastníků silničního provozu, na to je potřeba myslet.

Motorkářské dámské tričko pro drsné motorkářky

Ano, i dámy jezdí na silných strojích, a tak samozřejmě existuje i speciální móda přímo pro ně. Motorkářské dámské tričko dá všem najevo, v čem si nejvíce libujete. Motorkářské oblečení je dále možné rozdělit podle účelu použití, materiálu, designu a samozřejmě i ceny. Motocyklové oblečení je stejně specializované jako jednotlivé typy motocyklů. Základně se toto oblečení dělí do dvou skupin, na oblečení do terénu a oblečení na silnici. Maximální bezpečí pak určitě zaručí oblečení z kůže.

V čem jezdíte vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *