Pneumatika Galaxy prodlouží život vám i vašemu stroji

prémiová radiální pneumatika vhodná na traktorbagry

Pečlivě a spolehlivě přezuto na letní i zimní období nemusejí mít pouze děti. I dospělým se občas hodí vyměnit vycházkovou obuv za pohodlnější, například „s traktorem“ neboli tuhou podrážkou s hlubokým vzorkem, jenž odolá nepřízni meteorologických vlivů, proměnlivému terénu a nástrahám změn ročních období. Pojem „traktor“ se u podrážky vžil ze zcela prozaického důvodu. Traktory totiž musejí mít speciální pneumatiky, které si poradí i v náročném terénu. Pneumatika Galaxy z kategorie silničních a stavebních strojů je toho důkazem. Pneumatika se hodí na traktorbagry díky své jedinečné vlastnosti – prémiové radikalitě. Tyto duše se vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností, což bylo prověřeno léty praxe a užívání. Design běhounu předurčuje tyto pneumatiky především do terénu, ale ani na silnici, asfaltu či betonu se neztratí. Proto jsou pneu Galaxy ideální pro různé terény a jejich střídání. Nesměrový dezén dává možnost vozidlům s těmito pneumatikami pohybovat se vpřed i vzad. Při jízdě drží duše Galaxy stabiliu vozidla, ale zároveň se pyšní velice pozvolným sjížděním vzorku. Průměr ráfku je 26, šířka 480, pláten je 160 A8.

Existuje pneu Galaxy, která potěší, zajistí a vydrží! Multi tough radial

Protože existují různé typy stavebních strojů anebo traktorů pro zemědělské využití, prodávají se i rozmanité druhy pneumatika. Pneu Galaxy 480/80 R 26 160A8 typu Multi Tough Radial )18,4-26)  je nyní skladem v internetové prodejně eshop.sss-stroje.cz za zvýhodněnou cenu. Pokud si koupíte dva kusy za necelých 14 tisíc korun, oproti běžně dostupným totožným produktům ušetříte přes šest tisíc korun. Tyto pneumatiky se hodí především pro rypadla nakladačů. Jedná se o prémiovou radiální pneumatiku vhodnou pro traktorbagry a podobná zařízení. Má vysokou odolnost a dlouhou životnost. Její design běhounu se hodí do terénu, může se parádně kombinovat v měkkých i tvrdých površích. Nesměrový dezén umožňuje trakci vzad i vpřed.

Galaxy pneu Multi Tough Radial zvládne jakýkoliv terén

Přemýšlíte-li nad tím, jaké pneu se bude hodit pro váš traktorbagr, pak Galaxy pneu Multi Tough Radial předčí vaše očekávání. Dezén je zárukou dlouhověkosti. Vydrží vám opravdu několik let díky své schopnosti pomalého opotřebování vzorku. Tyto pneu skvěle zvládají rozmanité terény – tvrdé i hluboké a měkké.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *