Moje zkušenosti s Easyrent

Chcete mít nové auto a současně nechcete všechny ty otravné povinnosti jako servis nebo povinné ručení? Auto si půjčte a zase vraťte. Vyzkoušeno s autopůjčovnou Easyrent.cz (OK rent s.r.o.). Jak to funguje?

Zkušenosti s Easyrent

Objednávka je jednoduchá – přes internet, telefon nebo smskou. Vyberete si konkrétní auto z nabídky, rezervujete si termín a necháte si auto přistavit na místo. Já jsem vyzkoušel dodání auta v Praze, kde firma slibuje předávku už do 90 minut od objednání.

Sliby se v reálu ukázaly jako realita. Ocenit si zaslouží jednoznačně i příjemné a profesionální jednání zástupců firmy. Půjčeným autem bylo BMW X5 M, které na domluvené místo na Praze 2 ráno dorazilo v perfektním technickém stavu, vyčištěné – i s novými pneu a plnou nádrží. Samozřejmostí je dálniční známka.

Po dohodě navíc není problém čas předání auta ještě změnit, takže se nemusíte bát, když se vaše plány změní třeba i na poslední chvilku. Komunikace byla na dobré úrovni, zástupci půjčovny přesně dodrželi to, co bylo dojednáno v rámci smlouvy.

Vzít auto nebo nevzít

Stejně hladce proběhlo i následné vrácení auta, ke kterému došlo následující pracovní den. V pořádku bylo i vyúčtování kauce. Pokud tak hledáte alternativu například v okamžiku, kdy svoje vlastní auto zrovna nemáte dostupné, vyplatí se vám o službě autopůjčovny uvažovat. Easyrent nabízí dlouhodobé i krátkodobé pronájmy.

Příležitostně podobnou možnost využívám, takže mám srovnání i s několika dalšími podobnými firmami napříč Prahou. Easyrent se naproti tomu může chlubit velmi uživatelsky přívětivou cenovou politikou. Při opakovaném zapůjčení je možné získat slevy až desítek procent. Proto se k nim určitě ještě vrátím. Z obsáhlého vozového parku si vyberete pro všechny případy – na rodinný víkend na horách, sportovní vůz i reprezentativní model.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *