Autodoplňky ochrání vůz. Investujte zejména do lišt a van do kufru

Chcete ochránit svůj automobil před nezodpovědnými řidiči a před sebou samotným? Je načase investovat do ochranných autodoplňků, kterých je na trhu skutečně kopa. Mnozí lidé jsou toho názoru, že autodoplňky mají jenom estetickou funkci, jenže autodoplňky mají skutečně i funkci ochrannou. Dokážou vůz ochránit v situacích, které nelze předvídat. Vyplatí se investovat zejména do lišt a také do van do kufru.

Seznamte se s vanami do kufru

Pokud patříte k řidičům, kteří neustále v kufru svého auta převáží těžký náklad, který je mnohdy i ostrý nebo špičatý, je nejlepší investovat do van do kufru, které dokážou zavazadlový prostor ochránit. V současné době je možné zakoupit si plastové vany do kufru, které mají zvýšený okraj, tudíž chrání kufr před vylitím nákladu nebo před vysypáním nákladu. Plastové vany však nejsou jediné na trhu. Mnozí majitelé automobilů preferují gumové vany do kufru, které navíc zajišťují stabilitu převáženému nákladu. Navíc déle vydrží, skvěle se udržují.

Lišty nesmí vozy postrádat

Dalším nepostradatelným autodoplňkem jsou lišty. Lišty na nárazník ochrání vůz před nezodpovědnými řidiči zejména při parkování a zabrání nepředvídatelným oděrkům nebo škrábancům. Podobnou ochranu poskytují prahové lišty, které chrání zejména dveře automobilu před námi samotnými. Jednou se stalo, že jsme si podpatkem odrali lak auta při nástupu nebo výstupu z auta.

Loketní opěrky pro komfortní jízdu

Pokud jezdíte dlouhé trasy, vyplatí se investovat do loketních opěrek. Přináší totiž větší komfort a také poskytují skrytý prostor pro ukládání osobních věcí řidiče i cestujících.

Při výběru autodoplňků se zaměřte na takové, které jsou určeny speciálně pro váš vůz. Na trhu se nalezne široká nabídka autodoplňků pro vozy značky BMW, Kia nebo Peugeot i rozmanitá nabídka doplňků pro Škodu nebo Citroen.

zdroj obrázku: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *