Nově otevřená mycí linka pro nákladní vozy na D1

mycka nahladnich automobilu

Nákladní doprava má na dálnici D1 a vůbec na všech komunikacích velké zastoupení. Pokud pravidelně jezdíte po této dálnici, je pro vás nově připravena jedna velice přínosná služba. Stejně, jako čas od času zajedete se svým osobním automobilem do myčky aut, neměli byste tento proces podceňovat ani u nákladních vozidel. Také ty mohou vypadat dobře a budit reprezentativní dojem. Mycí linka pro nákladní vozy na D1 vám zároveň umožní splnit jednu z dalších podmínek silničního provozu. Nevyjedete na silnici s nepřijatelně znečištěným vozidlem.

Revoluční mytí se vším všudy

Tato mycí linka D1 je primárně zařízena právě na mytí velkých vozů. Jsou to nejenom nákladní auta, ale i mnohá jiná včetně těch speciálních. Typickým příkladem jsou požární automobily. Celý mycí systém je navržen tak, aby byl mycí proces co nejefektivnější. Výsledkem je perfektně umyté nákladní auto za co nejkratší dobu. Díky tomu se řidič nemusí příliš zdržovat.

Mycí linka pro nákladní vozy na D1 nabízí vysokotlaké oscilující kopírující mytí, jehož součástí jsou také kvalitní kartáče. Díky prvotřídnímu oplachu jsou smyty všechny nečistoty a tím pádem nedochází k poškrábání laku a podobným neduhům.

Speciální trysky pro větší dosah si poradí s nejrůznějšími záhyby, k čemuž mimochodem přispívá i patřičná síla proudu vody. Vysokotlaké mytí nákladní vozů vás tak zbaví kompletně všech nečistot na těch nejméně dostupných místech. Pokrytí při mytí tlakovou vodou mimo jiné myslí i na podvozkovou část nákladních automobilů, včetně důkladného omytí kol.

mycka nakladni vozu

Dejte svému nákladnímu vozu nový vzhled

Vyrážejte na silnice, potažmo dálnice s nákladním vozem, za který se z pohledu vzhledu jednoduše nemusíte stydět. Zapomeňte na jakékoliv ruční mytí svépomocí a využijte cenově dostupnou službu. Ta vám přinese nadstandardní výsledek a ušetří spoustu práce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.