Když je třeba nový vstřik, Autopes vám poradí

Vstřik je to, co čas od času potrápí majitele každého automobilu s naftovým motorem. Když začnete během jízdy zaznamenávat nepřirozené zvuky motoru, skokově se zvýší spotřeba nafty, ačkoli styl jízdy ani zatížení vozu jste nezměnili, a motor už není tak výkonný, vypadá to, že výměně vstřiků už se nevyhnete.

Můžete samozřejmě zamířit do nejbližšího autorizovaného servisu, ale nemáte-li dost naspořeno, budete si asi muset vypůjčit. Výměna vstřiku není žádná laciná zábava. Pokud do autorizovaného servisu nemusíte a auto si opravujete sami nebo za pomoci spřáteleného automechanika, můžete to udělat i jinak. Inzertní server Autopes.cz od ledna 2018 nabízí k prodeji široký sortiment nových, repasovaných i použitých vstřiků pro všechna dieselová auta, která se prohánějí na českých silnicích, a to za skutečně výborné ceny.

Pokud si koupíte nové originální vstřiky VDO Siemens, Delphi a BOSCH na Autopes.cz, zaplatíte jen o trochu více, než je cena za vstřiky repasované. Je-li vaše auto neustále v provozu, investice do nového originálního vstřiku se vám určitě vyplatí, protože do další nutné výměny najezdíte až o deseti tisíce kilometrů víc než s repasovanými díly.

Na www.autopes.cz si vhodný stři snadno najdete, když zadáte informace o typu svého auta a verze motoru. Podle své aktuální finanční situace si můžete vybrat nový originální vstřik se zárukou dva roky, repasovaný v BOSCH servisu se zárukou jeden rok, nebo použitý se zárukou čtrnáct dní. Použité vstřiky jsou vymontovány z havarovaných vozidel s tím, že vstřik samozřejmě není nijak poškozen a je plně funkční.

Autopes svým zákazníků nabízí vstřikovače pro dieselové motory renomovaných značek, například BOSCH, Delphi, VDO či DENSO. U nových originálních vstřiků garantuje nižší prodejní ceny, než mají autorizované servisy.

Další novinkou na Autopes.cz bude v průběhu roku 2018 zcela nová nabídka prodeje autobaterií s vyhledáváním podle typu auta a motoru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *