Pneuservis Praha Michle ví, kdy je čas na výměnu pneumatik

Pneuservis Praha Michle ví kdy je čas na výměnu pneumatik

Navštívili jste pneuservis Praha Michle, abyste si nechali udělat test brzd, a při té příležitosti jste se dozvěděli, že by bylo dobré vyměnit stávající pneumatiky za novější, byť třeba použité pneu? Věřte tomu, že vám v pneuservisu Praha 10 tuto informaci nesdělili pouze proto, aby z vás dostali dalších pár stovek. Pneumatiky totiž, jako každá spotřební věc, podléhají běžnému opotřebení. Počítat s nimi na celou životnost provozu auta, i když jezdíte minimálně, rozhodně není rozumné. Je několik faktorů, které přispívají k tomu, že se pneumatiky stávají, když ne nepoužitelnými, tak přinejmenším nebezpečnými.

Věřte odborníkům

Podle pneuservisu Praha jsou totiž pneumatiky to jediné, co vás na silnici drží. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste museli na silnici provádět vyhýbací manévr! Kolikrát jste museli nouzově brzdit! A jsou i další případy za volantem, kdy je člověk vděčný za každý kousek zbývajících kladných vlastností pneumatik. I když nejsledovanější je samozřejmě hloubka dezénu, tedy vzorků pneumatik, kvalitu pneumatik významně také ovlivňuje způsob skladování a jejich stáří. Výrazně stará směs, ze které jsou pneumatiky vyrobené, pomalu puchří a v žádném případě už není tak poddajná jako kdysi. Takovéto staré pneumatiky jsou nebezpečné a je dobré je vyměnit klidně za použité pneumatiky, ovšem mnohem mladší, kvalitně uskladněné, přesně takové, které zakoupíte v bazaru pneu Praha.

Služby, které se vždy hodí

Při výměně pneumatik v pneuservisu Praha 10 vám budou automaticky seřízena kola, tedy provedena 3D geometrie. Na požádání si můžete také nechat provést test podvozku a test tlumičů. Pneu servis Praha 10 je tedy připraven na výměnu vašich stávajících pneumatik za velmi kvalitní použité pneu, na provedení geometrie kol, seřízení sbíhavosti, test brzd, test tlumičů a test podvozku. Neváhejte!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.