Použité pneu jako nové z pneuservisu Praha Michle

Použité pneu jako nové z pneuservisu Praha Michle

Mobilní telefon, notebook, dům, zahrada nebo auto. Kdo tyto věci, nemovitosti a dopravní prostředky vlastní, měl by se o ně také dobře starat. Pravidelná údržba totiž znamená jejich delší životnost a samozřejmě také větší komfort užívání. My se dnes budeme věnovat dopravním prostředkům a začneme pneumatikami. Pokud budete potřebovat na letní sezónu nové, protože ty vaše už patří na smetiště, nemusíte za ně utratit majlant. Stačí navštívit pneuservis Praha Michle a pořídit si “nové” použité pneu. Rozhodně nekoupíte žádný šmejd a nejedete s nimi spoustu kilometrů.

Váš jízdní styl = stav vašeho vozu

Nejen výměna pneumatik, ale také test brzd si vaše auto po zimě rozhodně zaslouží. Jen vy sami víte, zda přizpůsobujete svůj jízdní styl aktuálnímu naložení vozu, kvalitě silnice a samozřejmě také ročnímu období. Pokud tyto zásady nedodržujete, nezbude vám, než si nechat provádět test brzd a test brzdových kotoučů častěji. Pokud bude třeba jejich výměna, určitě je důležité, aby oba komponenty pocházely od jednoho výrobce a byly tak maximálně sladěny. O to vše se postará pneuservis Praha 10, stačí ho navštívit. Dokonce tak můžete učinit prostřednictvím online objednávky.

Správná geometrie = bezpečná a ekonomická jízda

  • Věděli jste, že i nerovnoměrné sjíždění pneumatik má negativní vliv na vaši bezpečnou jízdu?
  • Víte, že nerovnoměrným sjížděním pneumatik výrazně znehospodárníte ekonomiku svého vozu? Auto bude mít nejen vyšší spotřebu pohonných hmot, ale i jeho pneumatiky budou brzy na odpis.

Některé automobilky uvádějí, že správná geometrie kol, seřízení sbíhavosti kol a náprav vám může uspořit až 2,5 % paliva. Neváhejte proto a nechte si provést laserovou geometrii Praha! Pamatujte také na test tlumičů Praha a test podvozku. Návštěva pneu servisu Praha 10 se rozhodně vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *