Jsou tady novinky z Mladé Boleslavi. Modely Scala a Kamiq umí zaujmout

motoaktual.cz auto poly cz nahledovy

První z novinek se vás snaží oslovit svým neotřelým designem, druhá novinka představuje praktické vozidlo do města, a tak zde máme dva vážné konkurenty pro další špičkové vozy ve svých třídách. Čím dokáží novinky ze škodovky zaujmout a proč byste je při výběru svého nového vozu neměli opomenout?

Design a emoce, to je nová Scala

Pojďme se nejprve podívat na první ze jmenovaných vozů, tedy Škodu Scala. Ta je zajímavá nejen svým designem, který přináší do škodovácké produkce svěží vítr emocí původně představený už v rámci konceptu VISION RS. Škoda Scala totiž především přijíždí na nové platformě, která je v rámci koncernu Volkswagen premiérově použita právě u tohoto modelu.

motoaktual.cz auto poly cz 01

To dříve nebývalo zvykem a mimo jiné to dokazuje silnou pozici škodovky v rámci koncernu. Nový model můžete zakoupit ve dvou karosářských variantách:

  • Klasické provedení
  • Hatchback

Vraťme se ještě ale k samotnému designu, protože zde jsou rovněž netypické prvky, které bychom od škodovky pravděpodobně nečekali. Nejspíše za tím stojí snaha oslovit také tu klientelu, která si mezi vozy Škoda obvykle nevybírá. Vůz se totiž snaží hodně prodat emoce a nutno dodat, že se mu to vcelku daří. Rovněž je zde velmi bohatá standardní výbava, která nabídne v základu jak klimatizaci, tak tempomat.

Kamiq, bojovník do městských ulic

Druhý vůz, který byste určitě neměli opomenout, zvlášť pokud kupujete auto do města, je crossover Kamiq. Ten přináší kombinaci komfortního vysokého posedu, tolik oblíbeného z vozu kategorie SUV, ale zároveň vše balí do kompaktního provedení. Škoda Kamiq vám tak umožní jít s dobou, ale zároveň si nemusíte pořídit zbytečně velké a do města a úzkých parkovacích míst nepraktické auto.

motoaktual.cz auto poly cz 02

Také Kamiq přijíždí s bohatou výbavou, jako jsou třeba nastavitelné tlumiče, případně regulovatelný posilovač řízení. Jedná se o prvky komfortní výbavy, které jsou jako stvořené do města.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *