Realizace dopravního značení dle vašich potřeb a v souladu s předpisy

Prvek dopravního značení je samozřejmě důležitou součástí provozu na pozemních komunikacích. Hlavně z toho důvodu musí být vždy provedeno precizně a v souladu s platnými zákony. Potřebujete-li jej realizovat třeba na parkovišti u vaší firmy nebo kdekoliv jinde, je tak potřeba k tomu přizvat specializovanou firmu. Taková firma vám pomůže realizovat projekt, zajišťuje prodej i pronájem dopravního značení a jeho údržbu či likvidaci.

Druhy dopravního značení

Dopravního značení existuje celá řada, ať už jsou to značky výstražné, zákazové, příkazové, informativní či značky s dodatkovými tabulkami. Jaké dopravní značení v základu rozlišujeme? V zásadě existuje ve dvou základních podobách:

  • Svislé značení
  • Vodorovné značení

Svislým značením jsou právě již jmenované značky všeho druhu, které musí být především umístěny tak, aby byly pro motoristy dobře viditelné a dobře rozpoznatelné z dostatečné vzdálenosti. Svislé dopravní značky také mohou být přechodné, které se často uplatňují při různých stavebních pracích. V takovém případě se hodí zejména pronájem takové značení. V každém případě je potřeba aby podoba značek i technické provedení odpovídalo požadovaným předpisům.

V případě vodorovného značení se nejedná pouze o vodorovné čáry na běžné silnici, ale také značení parkovacích ploch vč. podzemních parkovišť, obchodních zón, průmyslových areálů či logistických center. Důležitá je zde zejména kvalita použité barvy, nanášení se provádí buď ručně, nebo strojově, dle toho, jak to vyžaduje situace.

Od projektu po profesionální realizaci

Ať už potřebujete značení svislé nebo vodorovné, tak je důležité obrátit se na firmu, která má v tomto ohledu bohaté zkušenosti a dodává produkty a služby v souladu s technickými normami. Výhodou je nabídka komplexního řešení, kdy jsou nabízeny další související produkty, jako jsou zpomalovací prahy nebo parkovací zábrany.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *