Střešní boxy HAKR – uložte své věci bezpečně a odvezte cokoliv

HAKR Magic Line 320 lesklý černý

Chystáte se odjet s celou rodinou na dovolenou a už dopředu přemýšlíte nad tím, kam uložíte všechny potřebné věci a zavazadla? Střešní boxy HAKR vám nabídnou úložný prostor navíc. Teď už odveze cokoliv, kdykoliv a kamkoliv.

Výhody autoboxů

Výběr střešního boxu není limitován značkou ani stářím vašeho automobilu. Lze ho připevnit na střechu jakéhokoliv vozu, který disponuje střešními nosiči s roztečí příčníků minimálně 50 centimetrů a odpovídající nosností. Tomuto požadavku však odpovídá většina automobilů. Střešní boxy HAKR zajišťují lepší aerodynamiku vozu – tedy lepší ovladatelnost i větší bezpečnost. Oproti tomu, kdybyste měli vézt náklad volně připevněný pouze na střešních nosičích.

Jak bude box velký

Velmi důležitou roli při výběru střešního boxu hraje jeho velikost. Velikostí se rozumí všechny tři rozměry – výška, šířka, délka. Dopředu si tak rozmyslete, jaký typ a rozměry zavazadel bude chtít nejčastěji převážet a jaká je velikost střechy vozidla, na které budete tyto věci převážet. Pro různé typy nákladu existují různé velikosti autoboxů. Pro převoz delších a užších věcí jako jsou lyže a snowboardy se budou hodit delší boxy, pro převoz objemnějších zavazadel a například dětských kočárků zase ty kratší a širší.

Typy střešních boxů podle rozměrů

Existuje poměrně široká škála nejrůznějších autoboxů. Ty se liší svými rozměry. Délka se většinou pohybuje přibližně od 130 do 235 centimetrů. Autoboxy HAKR tedy mohou být:

  • krátké a úzké
  • krátké a široké
  • dlouhé a úzké
  • dlouhé a široké
  • látkové

Látkové střešní boxy patří do speciální kategorie. Jsou primárně určeny k přepravě surfových prken, plachet, ráhen a dalšího podobného vybavení. Využít se ovšem dají podobně jako plastové autoboxy, třeba k přepravě lyží, běžek a snowboardů.

Vyrazte na svou dovolenou v klidu, a se vším co potřebujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *