Zvažujete stěhování v Praze, ale nevíte jak vybavení odvézt?

Naše firma se zabývá pronájmem dodávek a užitkových automobilů na do 3, 5 tuny,
a to jak krátkodobým, tak dlouhodobým. Pokud byste měli zájem o půjčení vozidla právě u nás, ale máte nějaké otázky, v tomto článku vám zodpovíme na ty nejčastější z nich. Proto třeba právě i na tu vaši tady najdete odpověď. Kdyby ne, zavolejte nám, rádi pomůžeme.

Často se ptáte, co je potřeba k tomu, abyste si mohli dodávku zapůjčit. S Sebou si musíte vzít občanský a řidičský průkaz, a také vratnou kauci 5 000 Kč. Dále finance pro zaplacení služby. Bohužel u nás momentálně nefunguje platba kartou, v případě, že budete chtít zaplatit bezhotovostně, lze platba provést předem prostřednictvím bankovního účtu. Jestli si půjčujete dodávku na firmu, musíte být jednatelem společnosti, případně mít notářsky ověřenou plnou moc.

Řidičské oprávnění stačí pouze skupiny B, to znamená, že nemusíte mít žádný speciální řidičák, ale ten, co je běžný pro řízení osobního automobilu. Předpokládáme, že vás bude také zajímat, kam můžete odložit své auto, kterým k nám přijedete. Bude vám umožněno vjet do našeho areálu a váš vůz nechat na místě dodávky, kterou si zapůjčíte. Areál je uzavřený.

Jistě jste si všimli, že máme omezené kilometry. Proč tomu tak je, přestože jiné půjčovny uvádějí km bez omezení, vám vysvětlíme. Omezení jsme nastavili na dostatečně vysokou hodnotu, aby se 95% našich zákazníků prakticky netýkalo. Právě díky tomuto omezení jsme schopni nabízet naše dodávky za ceny, které patří k nejnižším na trhu. Tento krok byl tedy udělán z důvodu poskytnutí komfortu většině klientů.

A co dělat, když by se stal nějaký problém? Samozřejmě vás může na cestě potkat nějaká nepříjemnost. Brzy pro vás bude připraveno instruktážní video, jak například vyměnit pneumatiku. Využít můžete také naši non-stop asistenční službu, kontakt si vyžádejte hned při půjčování, a kdyby cokoli, můžete se na nás obrátit a máte jistotu, že v tom nezůstanete sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *