3 důvody, proč si pořídit TPMS systém

3 duvody proc si poridit TPMS system

TPMS systém vám může zachránit i život. Cena za jeho nákup přitom není tak vysoká. V tomto článku vám proto přinášíme tři důvody, proč byste do něj měli zainvestovat.

TPMS senzory se mohou na první pohled zdát jako zbytečnost, jakmile si je ale osaháte a vyzkoušíte, nedokážete bez nich fungovat. V následujících řádcích vám proto ukážeme tři důvody, proč byste si TPMS systém pro vaše auto měli pořidit i vy.

Větší bezpečnost

Málokdo před jízdou obejde své auto a zkontroluje, jestli je vše v pořádku. Pneumatiky přitom mohou být takovým tichým zabijákem. Na první pohled se může zdát, že s nimi nic není, jakmile ale vyjedete, zjistíte, že není něco v pořádku. Dobře nahuštěné pneumatiky jsou přitom naprostým základem pro kvalitní a optimální prožitek z jízdy. A také pro celkovou bezpečnost. TPMS ventily vám tedy ušetří kontrolu a včas vás upozorní, kdy je potřeba s pneumatikami začít něco dělat.

Monitoring v klidovém stavu

Vaše auto nemusí být nastartované 24/7, aby TPMS senzory dělaly svoji práci. TPMS senzory totiž hlídají pneumatiky i ve chvíli, kdy auto nepoužíváte. Sbírají tak užitečná data, která se vám následně zobrazí při dalším nastartování a výjezdu. V případě potřeby tak dostanete předem zpětnou vazbu, která vám mnohdy může zachránit i život.

Sledují i teplotu

Tlak není to jediné, co dokáží TPMS ventily sledovat. Společně s tlakem totiž umí měřit i teplotu v pneumatikách. Veškerá data se vám pak zobrazí na palubním počítači i s varováním v případě, kdy by bylo potřeba začít jednat. Jestliže ale bude teplota v pořádku, i tak ji na vašem palubním počítači uvidíte. Jedná se tedy o skvělý nástroj, díky němuž můžete sledovat, jak jsou vlastně vaše pneumatiky vytěžované nejen zvenčí, ale také zevnitř.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.